| Průměr | 3,10 mm |
|---|---|
| Materiál nástroje | HSS |
| Povlak | - |
| Norma | DIN1897 |
| WGNr. | W100 | |
| O h8 | 3,1 | mm |
| Délka spirály | 11 | mm |
| Celková délka | 49 | mm |
| Ocel < 700 N/mm2 | doporučený | |
| Ocel < 1000 N/mm2 | vhodný | |
| Ocel < 1400 N/mm2 | částečně vhodný | |
| INOX ferit./martenzit. | vhodný | |
| INOX austenitická | vhodný | |
| Litina GG/GTS | vhodný | |
| Litina GGG | vhodný | |
| Hliník < 8 % Si | částečně vhodný | |
| Hliník > 8% Si | částečně vhodný | |
| Měď, slitina mědi | částečně vhodný | |
| Povrstvení | vaporizovaný | |
| Značka | FORMAT | |
| Název výrobce | Einkaufsbüro Deutscher Eisenhändler GmbH | |
| Strana katalogu FORMATplus 2023 | 1/23 |
| Výška | 3,0 mm |
|---|---|
| Délka | 50,0 mm |
| Šířka | 3,0 mm |
| Hmotnost (netto) | 0,002 kg |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...