| Kód | Název | Cena | Košík | |
|---|---|---|---|---|
|
E7413120618 |
Stupňovitý vrták na svodidla Hss TiCN 6-18mm EXACT (07042) |
1 920,00 Kč
2 323,20 Kč s DPH
|
| Materiál nástroje | HSS |
|---|---|
| Povlak | TICN |
| Norma | - |
| WGNr. | W135 | |
| Ř stupňů | 6–18 | mm |
| Délka stupňů | 4–6 | mm |
| Celková délka | 67 | mm |
| O stopky | 10 | mm |
| Ocel < 700 N/mm2 | 30 | |
| Ocel < 1000 N/mm2 | 20 | |
| Hliník < 8% Si | 30 | |
| Hliník > 8% Si | 30 | |
| Povrstvení | TiCN | |
| Značka | EXACT | |
| Název výrobce | EXACT GmbH & Co. KG | |
| Strana katalogu FORMATplus 2023 | 1/84 |
| Výška | 35,0 mm |
|---|---|
| Délka | 125,0 mm |
| Šířka | 38,0 mm |
| Objem | 0,17 l |
| Hmotnost (netto) | 0,080 kg |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...