| Kód | Název | Cena | Košík | |
|---|---|---|---|---|
|
E7412750010 |
Středicí vrták pro děrovací pilu Allmat Heller (25957) |
161,00 Kč
194,81 Kč s DPH
|
| Průměr | 10 mm |
|---|---|
| Norma | - |
| Celková délka | 100 mm |
| Typ | Vrtací korunka |
| Upnutí | Válcová stopka |
| WGNr. | W119 | |
| O: | 10 | mm |
| Délka | 100 | mm |
| Značka | heller | |
| Název výrobce | Heller Tools GmbH | |
| Položkové číslo výrobce | 4010159259576 | |
| Informace od výrobce | Výrobce: Heller Tools GmbH, Steinfelder Str. 11, 49413 Dinklage, DE, +49444396210, germany@hellertools.com | |
| Strana katalogu FORMATplus 2023 | 7/96 |
| Výška | 9,0 mm |
|---|---|
| Délka | 149,0 mm |
| Šířka | 34,0 mm |
| Objem | 0,04 l |
| Hmotnost (netto) | 0,043 kg |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...