| Materiál nástroje | HSS |
|---|---|
| Povlak | bez povlaku |
| Norma | DIN333 |
| Výška | 20,0 mm |
|---|---|
| Délka | 80,0 mm |
| Šířka | 20,0 mm |
| Objem | 0,03 l |
| Hmotnost (netto) | 0,089 kg |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...