| Materiál nástroje | HSS |
|---|---|
| Povlak | bez povlaku |
| Norma | DIN333 |
| Výška | 40,0 mm |
|---|---|
| Délka | 60,0 mm |
| Šířka | 40,0 mm |
| Objem | 0,10 l |
| Hmotnost (netto) | 0,055 kg |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...