| Průměr | 6,80 mm |
|---|---|
| Materiál nástroje | HSS |
| Povlak | - |
| Norma | - |
| WGNr. | W161 | |
| O: | 6,8 | mm |
| Délka spirály | 30 | mm |
| Celková délka | 50 | mm |
| Značka | VÖLKEL | |
| Název výrobce | Völkel GmbH | |
| Informace od výrobce | Výrobce: Völkel GmbH, Morsbachtalstraße 20, 42855 Remscheid, DE, +492191490112, info@voelkel.com | |
| Strana katalogu FORMATplus 2023 | 6/254 |
| Výška | 10,0 mm |
|---|---|
| Délka | 136,0 mm |
| Šířka | 7,0 mm |
| Objem | 0,01 l |
| Hmotnost (netto) | 0,011 kg |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...