| Průměr | 13,8 mm |
|---|---|
| Celková délka | 189 mm |
| Materiál nástroje | HSS-Co5 |
| Povlak | bez povlaku |
| Norma | DIN345 |
| Výška | 26,0 mm |
|---|---|
| Délka | 191,0 mm |
| Šířka | 26,0 mm |
| Objem | 0,13 l |
| Hmotnost (netto) | 0,126 kg |
Spirálový vrták s MK stopkou, HSS Co5, DIN 345, typ INOX, broušený profil, bez povrchové úpravy
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...