| Kód | Název | Cena | Košík | |
|---|---|---|---|---|
|
E7412631000 |
Sada vrtáků do skla CeramicMaster 5 ks heller (24942) |
1 025,00 Kč
1 240,25 Kč s DPH
|
| Sada | ANO |
|---|---|
| Typ | Vrták |
| Norma | - |
| Upnutí | Šestihran |
| WGNr. | W119 | |
| Provedení | 5dílná | |
| Obsah sady | 4; 5; 6; 8; 10 | mm |
| Značka | heller | |
| Název výrobce | Heller Tools GmbH | |
| Informace od výrobce | Výrobce: Heller Tools GmbH, Steinfelder Str. 11, 49413 Dinklage, DE, +49444396210, germany@hellertools.com | |
| Strana katalogu FORMATplus 2023 | 7/99 |
| Výška | 11,0 mm |
|---|---|
| Délka | 135,0 mm |
| Šířka | 73,0 mm |
| Objem | 0,11 l |
| Hmotnost (netto) | 0,121 kg |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...