| Kód | Název | Cena | Košík | |
|---|---|---|---|---|
|
E7412680010 |
Sada vrtáků do betonu a kamene s kulatou stopkou tvrdokov 7 ks FORMAT |
638,00 Kč
771,98 Kč s DPH
|
| Sada | ANO |
|---|---|
| Typ | Vrták |
| Materiál nástroje | tvrdokov |
| Norma | - |
| Upnutí | Válcová stopka |
| WGNr. | W120 | |
| Provedení | 7 ks. | |
| Obsah sady | 4; 5; 2 x 6; 8; 10; 12 | mm |
| Značka | FORMAT | |
| Název výrobce | Einkaufsbüro Deutscher Eisenhändler GmbH | |
| Informace od výrobce | Výrobce: Einkaufsbüro Deutscher Eisenhändler GmbH, EDE Platz 1, 42389 Wuppertal, DE, +4920260960, webkontakt@ede.de | |
| Strana katalogu FORMATplus 2023 | 7/98 |
| Výška | 25,0 mm |
|---|---|
| Délka | 190,0 mm |
| Šířka | 115,0 mm |
| Objem | 0,55 l |
| Hmotnost (netto) | 0,580 kg |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...