| Kód | Název | Cena | Košík | |
|---|---|---|---|---|
|
E7412545000 |
Sada příklepových vrtáků SDS-Plus Trijet Ultimate 7 ks heller (26813 4) |
72,30 EUR
87,48 EUR s DPH
|
| Sada | ANO |
|---|---|
| Norma | - |
| armovaný beton | ANO |
| Typ | Vrták Trijet |
| Upnutí | SDS-plus |
| WGNr. | W119 | |
| Provedení | 7 ks | |
| Provedení | Obsah sady: 5 x 110; 6 x 110; 6 x 160; 8 x 110; 8 x 160; 10 x 160; 12 x 160 mm | |
| Značka | TRIJET | |
| Název výrobce | Heller Tools GmbH | |
| Informace od výrobce | Výrobce: Heller Tools GmbH, Steinfelder Str. 11, 49413 Dinklage, DE, +49444396210, germany@hellertools.com | |
| Strana katalogu FORMATplus 2023 | 7/92 |
| Výška | 42,0 mm |
|---|---|
| Délka | 174,0 mm |
| Šířka | 126,0 mm |
| Objem | 0,92 l |
| Hmotnost (netto) | 0,558 kg |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...