| Kód | Název | Cena | Košík | |
|---|---|---|---|---|
|
E7410550007 |
Sada krátkých vrtáků DIN1897 HSS typ N 1-10,5 mm FORMAT |
2 496,00 Kč
3 020,16 Kč s DPH
|
| Materiál nástroje | HSS |
|---|---|
| Povlak | - |
| Norma | DIN1897 |
| WGNr. | W100 | |
| Obsah sady O h8 | 1–10,5 | mm |
| Počet vrtáků | 24 | Kusy |
| Vždy vzestupný | 0,5 + K.B.* | mm |
| Ocel < 700 N/mm2 | 25 | |
| Ocel < 1000 N/mm2 | 22 | |
| Litina GG/GTS | 25 | |
| Litina GGG | 20 | |
| Hliník < 8 % Si | 50 | |
| Povrstvení | vaporizovaný | |
| Značka | FORMAT | |
| Název výrobce | Einkaufsbüro Deutscher Eisenhändler GmbH | |
| Strana katalogu FORMATplus 2023 | 1/16 |
| Výška | 52,0 mm |
|---|---|
| Délka | 190,0 mm |
| Šířka | 113,0 mm |
| Objem | 1,11 l |
| Hmotnost (netto) | 1,000 kg |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...