| Průměr | 1,90 mm |
|---|---|
| Délka XxD | 7,9 |
| Materiál nástroje | tvrdokov |
| Povlak | TiALN |
| Norma | výrobní |
| WGNr. | W117 | |
| O = m7 | 1,9 | mm |
| Délka spirály | 15 | mm |
| Celková délka | 56 | mm |
| O stopky = h6 | 4 | mm |
| Ocel < 1000 N/mm2 f | 0,045 | mm/ot |
| Ocel < 700 N/mm2 | 95 | |
| Ocel < 1000 N/mm2 | 100 | |
| Ocel < 1400 N/mm2 | 70 | |
| INOX austenitická | 60 | |
| Litina GG/GTS | 140 | |
| Litina GGG | 130 | |
| Titan > 850 N/mm2 | 35 | |
| Hliník < 8% Si | 135 | |
| Povrstvení | TiAlN | |
| Značka | GÜHRING | |
| Název výrobce | Gühring KG | |
| Strana katalogu FORMATplus 2023 | 1/96 |
| Výška | 18,0 mm |
|---|---|
| Délka | 110,0 mm |
| Šířka | 18,0 mm |
| Objem | 0,04 l |
| Hmotnost (netto) | 0,016 kg |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...