Hrncový brusný kotouč 20A16QSG 110x55mm PFERD 50 ETT 110-A16Q
Hrncový brusný kotouč 20A16QSG 110x55mm PFERD
Výrobce: Pferd
Kód zboží:E7481260110
Product number:50 ETT 110-A16Q
Čárový kód (EAN):4007220164730
Cena bez DPH:
skladem: 11 a více ks
- + ks
Hrncový brusný kotouč 20A16QSG 110x55mm PFERD - obrázek
Varianty
Kód Název Cena Košík
Hrncový brusný kotouč 20A16QSG 110x55mm PFERD E7481260110
rozbalit
Info
WGNr. W866
Největší O 110 mm
Výška hrncového kotouče 55 mm
Tloušťka stěny 20 mm