| Kód | Název | Cena | Košík | |
|---|---|---|---|---|
|
E7413230412 |
Frézovací stupňovitý vrták HSS TiN 4-12mm FORMAT |
834,00 Kč
1 009,14 Kč s DPH
|
| Materiál nástroje | HSS |
|---|---|
| Povlak | TiN |
| Norma | - |
| WGNr. | W124 | |
| O vrtacího stupně | 4–12 | mm |
| Délka stupňů | 10 | mm |
| Celková délka | 80 | mm |
| O stopky | 6 | mm |
| Značka | FORMAT | |
| Název výrobce | Einkaufsbüro Deutscher Eisenhändler GmbH | |
| Informace od výrobce | Výrobce: Einkaufsbüro Deutscher Eisenhändler GmbH, EDE Platz 1, 42389 Wuppertal, DE, +4920260960, webkontakt@ede.de | |
| Strana katalogu FORMATplus 2023 | 6/259 |
| Výška | 20,0 mm |
|---|---|
| Délka | 95,0 mm |
| Šířka | 5,0 mm |
| Objem | 0,01 l |
| Hmotnost (netto) | 0,026 kg |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...