0 Kč
/ EUR

O TOOLZONE

Distribuční skupina TOOLZONE

Nabízí ucelenou řadu produktů FORMAT plus, upínačů a sklíčidel Albrecht Präzision, měřicích a upínacích zařízení Tschorn a řadu dalších produktů světových výrobců nástrojů a nářadí.

Zajišťuje prodej a technickou podporu produktů společnosti E/D/E disponující centrálním skladem a profesionální logistikou.


Členové skupiny jsou:

společnost dimid.cz, s.r.o.

zajišťuje prodej, technickou podporu, logistiku a ekonomiku prodeje

společnost AG NÁRADIE, s.r.o.

zajišťuje prodej, dodávky produktů a sklad pro ČR a SR


Způsoby prodeje a komunikace se zákazníky:

Online prodej prostřednictvím internetu

Hlavním směr prodeje je cílen na prodej přes internet a to hlavně z důvodu zajištění rychlých a efektivních dodávek zboží. Takto jsme schopni zajistit nejekonomičtější dodávky a náklady na logistiku. Právě proto jsme schopni dodávat zboží od objednání až na místo do druhého dne pro ČR a SR. Tento způsob dodávek lze zajistit nejen pro partnery, ale i pro opakované nákupy našich důvěryhodných zákazníků.

Poptávky a kalkulace na požadované produkty

V řadě případů kdy nelze objednávku provést přes internet, jsme připraveni zpracovat veškeré požadavky formou kalkulace a následně dodat požadované produkty dle písemné objednávky doručenou e-mailem nebo i "v papírové formě".

Osobní konzultace a prezentace jednotlivých řešení

Vzhledem k tomu, že jsme schopni řadu řešení doporučit a aplikovat, lze po domluvě sjednat osobní konzultace a prezentace i za přímé účasti odborných zástupců výrobců jednotlivých značek především upínačů a sklíčidel Albrecht Präzision, fréz a vrtáků Miller skupiny Mapal Group a měřicích a upínacích zařízení Tschorn po celé ČR a SR.


Individuální ceny pro registrované

Rychlé dodávky již od 24 hodin

Osobní přístup ne jen přes internet

Technická podpora i za přímé účasti výrobců

Zákaznická podpora

V pracovních dnech od 8:00 do 18:00

  +420 547 217 263   central@toolzone.cz

Odebírat novinky© 2020, TOOLZONE
Čekejte prosím...