| Kód | Název | Cena | Košík | |
|---|---|---|---|---|
|
E7413250600 |
Vrták na bodové svary HSSCo5 6 mm FORMAT |
Poptejte vložením do košíku
|
|
|
E7413250800 |
Vrták na bodové svary HSSCo5 8 mm FORMAT |
Poptejte vložením do košíku
|
| Zařazení | Profi |
|---|---|
| Průměr | 8 mm |
| Celková délka | 79 mm |
| Materiál nástroje | HSS-Co5 |
| Povlak | bez povlaku |
| Norma | DIN1897 |
| Výška | 17,0 mm |
|---|---|
| Délka | 80,0 mm |
| Šířka | 17,0 mm |
| Objem | 0,02 l |
| Hmotnost (netto) | 0,028 kg |
Vrták na bodové svary, cylindrická stopka, FORMAT, bez povrchové úpravy
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...