| Průměr | 8,50 mm |
|---|---|
| Materiál nástroje | HSS |
| Povlak | - |
| Norma | - |
| WGNr. | W134 | |
| O: | 8,5 | mm |
| Délka spirály | 33 | mm |
| Celková délka | 53 | mm |
| Značka | FORMAT | |
| Název výrobce | Einkaufsbüro Deutscher Eisenhändler GmbH | |
| Informace od výrobce | Výrobce: Einkaufsbüro Deutscher Eisenhändler GmbH, EDE Platz 1, 42389 Wuppertal, DE, +4920260960, webkontakt@ede.de | |
| Strana katalogu FORMATplus 2023 | 6/254 |
| Výška | 20,0 mm |
|---|---|
| Délka | 75,0 mm |
| Šířka | 15,0 mm |
| Objem | 0,02 l |
| Hmotnost (netto) | 0,016 kg |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...