| Průměr | 3 mm |
|---|---|
| Materiál nástroje | HSS |
| Povlak | - |
| Norma | - |
| WGNr. | W134 | |
| O: | 3 | mm |
| Délka spirály | 16 | mm |
| Celková délka | 38 | mm |
| Značka | FORMAT | |
| Název výrobce | Einkaufsbüro Deutscher Eisenhändler GmbH | |
| Informace od výrobce | Výrobce: Einkaufsbüro Deutscher Eisenhändler GmbH, EDE Platz 1, 42389 Wuppertal, DE, +4920260960, webkontakt@ede.de | |
| Strana katalogu FORMATplus 2023 | 6/254 |
| Výška | 10,0 mm |
|---|---|
| Délka | 52,0 mm |
| Šířka | 5,0 mm |
| Hmotnost (netto) | 0,008 kg |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...