| Průměr | 7 mm |
|---|---|
| Délka XxD | 14,6 |
| Materiál nástroje | HSS |
| Povlak | - |
| Norma | DIN340 |
| WGNr. | W100 | |
| O h8 | 7 | mm |
| Délka spirály | 102 | mm |
| Celková délka | 156 | mm |
| Ocel < 700 N/mm2 f | 0,16 | mm/ot |
| Provedení | Povrch popouštěný v páře | |
| Ocel < 700 N/mm2 | 22 | |
| Ocel < 1000 N/mm2 | 20 | |
| Litina GG/GTS | 27 | |
| Litina GGG | 18 | |
| Hliník < 8 % Si | 45 | |
| Povrstvení | vaporizovaný | |
| Značka | FORMAT | |
| Název výrobce | Einkaufsbüro Deutscher Eisenhändler GmbH | |
| Strana katalogu FORMATplus 2023 | 1/62 |
| Výška | 7,0 mm |
|---|---|
| Délka | 156,0 mm |
| Šířka | 7,0 mm |
| Objem | 0,01 l |
| Hmotnost (netto) | 0,034 kg |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...