| Průměr | 2 mm |
|---|---|
| Délka XxD | 28 |
| Materiál nástroje | HSS |
| Povlak | - |
| Norma | DIN340 |
| WGNr. | W100 | |
| O h8 | 2 | mm |
| Délka spirály | 56 | mm |
| Celková délka | 85 | mm |
| Ocel < 700 N/mm2 f | 0,05 | mm/ot |
| Provedení | Povrch, bez povlaku, | |
| Ocel < 700 N/mm2 | 22 | |
| Ocel < 1000 N/mm2 | 20 | |
| Litina GG/GTS | 27 | |
| Litina GGG | 18 | |
| Hliník < 8 % Si | 45 | |
| Povrstvení | vaporizovaný | |
| Značka | FORMAT | |
| Název výrobce | Einkaufsbüro Deutscher Eisenhändler GmbH | |
| Strana katalogu FORMATplus 2023 | 1/61 |
| Výška | 2,0 mm |
|---|---|
| Délka | 86,0 mm |
| Šířka | 2,0 mm |
| Hmotnost (netto) | 0,002 kg |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...