| Typ | ER32 |
|---|---|
| Vnitřní průměr | 14 mm |
| Vnější průměr | 32,7 mm |
| Celková délka | 40 mm |
| Těsnost | NE |
| Házivost | 9,9999 mm |
| Norma | DIN 6499 |
| Specifikace | závitování |
| Sada | NE |
| WGNr. | W348 | |
| ER32/472G O | 14 | mm |
| Čtyřhran | 11 | mm |
| D | 32,7 | mm |
| L | 40 | mm |
| L2 | 25 | mm |
| Značka | FORMAT | |
| Název výrobce | Einkaufsbüro Deutscher Eisenhändler GmbH | |
| Strana katalogu FORMATplus 2023 | 3/105 |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
... zkuste se podívat, třeba se vám hodí a najdete VÝHODNĚ a IHNED vám doručíme ...